Usługowe Firmy

Biuro detektywistyczne MIPOL Michał Wiśniewski

Biuro detektywistyczne MIPOL Michał Wiśniewski Obecnie na rynku funkcjonuje coraz więcej agencji detektywistycznych, które oferują swoje usługi po niskich cenach. Najczęściej firmy te prowadzone są przez osoby, które po wejściu w życie deregulacji, nie musiały zdawać obowiązkowego egzaminu na licencję detektywa.

Nasze biuro detektywistyczne posiada swoją siedzibę we Wrocławiu i z sukcesami, z roku na rok, poszerza grono zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Oferujemy usługi osobom prywatnym oraz klientom biznesowym. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju obserwacjami, osób i obiektów, ustalaniem składników majątkowych osób prawnych i fizycznych, weryfikacjami, szeroko pojętym wywiadem gospodarczym, pozyskiwaniem materiału dowodowego na potrzeby sprawy rozwodowej w sądzie. To tylko część usług jakie oferujemy swoim klientom. Aby zapoznać się z nimi w pełni zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.mipol-detektywi.pl

Wszyscy nasi detektywi posiadają niezbędne licencje do wykonywania tego zawodu. Nasza firma posiada wykupione obowiązkowe OC. Dysponujemy również koncesją wydaną przez MSWiA.

Szczegóły strony mipol-detektywi.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mipol-detektywi.pl:

Biuro detektywistyczne MIPOL Michał Wiśniewski

Lokalizacja firmy na mapie: